FAQ
-
2017. április 13. csütörtök
Elvárás... nem jó szó! Nem elvárások vannak, hanem lehetőségek! A csapat sokszínűsége miatt - a X2S TEAM tagjai általában "hóbortosabbak", "csodabogarabbak", mint az átlag - a türelem és a rugalmasság jó erények, de a pozitív hozzáállás az alapvető.
Mit szeretünk?
- ha egy tag aktív
- ha egy tag kreatív - akár edzésben, akár programokban, akár a csapatot segítő ötletekben
- ha egy tag észreveszi, amikor tud segíteni
- új edzésötleteket
- új versenyeket, helyszíneket
- a jókedvet, a humort
- amikor a tagok büszkén képviselik a csapatot az edzéseken, versenyeken, eseményeken
Ajánljuk még......
Legújabb cikkek
-
A hegynek talán nincs humora, a X2S TEAM versenyzőinek viszont van tüdejük – avagy mi történik, ha a terepfutók rászabadulnak a Pilisre
Lejegyezve vasárnap, 17 máj. 2026 12:36
- X2S hírek, közösség
Légy te az első hozzászóló!
Bővebben...
-
X2S TEAM 2026 – közösség, amelyben nemcsak edzel, hanem együtt fejlődsz és együtt versenyzel
Lejegyezve csütörtök, 16 április 2026 23:46
- X2S hírek, közösség
Légy te az első hozzászóló!
Bővebben...
-
Csehi Dávid aranyérmes az OCR világkupafutamon - 10 éves jubileumi Running Warriors, Bánk
Lejegyezve szerda, 04 június 2025 16:49
- X2S hírek, közösség
Légy te az első hozzászóló!
Bővebben...
-
X2S TEAM sikerek a viharos pilisvörösvári UBM RedRun futófesztiválon
Lejegyezve kedd, 20 máj. 2025 16:53
- X2S hírek, közösség
Légy te az első hozzászóló!
Bővebben...
-
Csoda a mindennapokban - a X2S TEAM közösségi edzései
Lejegyezve szombat, 11 január 2025 14:32
- blogs*
Légy te az első hozzászóló!
Bővebben...
Ajánló
-
Mit kell tudni a váltókról?
2 vagy 3 ember teljesítheti a tereptriatlon versenyt. Váltás rajtszám vagy jelzõszalag átadással. A váltáshelye a depó környéke, ahol az egyéni indulók is cserélik a…Lejegyezve hétfő, 25 december 2006 01:20 - Beszámolók Légy te az első hozzászóló!
-
X2S 2006, Visegrád
A X2S 2006 sorozat második versenyének eredménylistája.Lejegyezve hétfő, 18 december 2006 02:54 - Eredmények Légy te az első hozzászóló! Bővebben...
-
Arctic Circle Race sífutó verseny Grönlandon
Megérkeztünk Sisimiut-ba. 3 nap alatt legyűrtük a 160km-t. Teljesen el voltunk zárva a külvilágtól, se térerő nem volt a táborban, se internet. Talán ennek is…Lejegyezve hétfő, 07 április 2014 08:29 - blogs* Légy te az első hozzászóló! Bővebben...



